Nasze Centrum

Nasze centrum jest w pełni certyfikowane oraz posiada odpowiednie akredytacje. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych dla całej rodziny, począwszy od stomatologii estetycznej, poprzez protetykę, ortodoncję, endodoncję do nowoczesnej implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej wykonujemy w oparciu o najnowocześniejsze procedury Digital Smile Design. To wyjątkowa metoda indywidualnego projektowania uśmiechu, stworzona przez dr Christiana Coachmanna – światowej sławy specjalistę w zakresie stomatologii estetycznej. Dzięki tej innowacyjnej metodzie, możliwe jest pokazanie – początkowo na komputerze, a następnie w ustach pacjenta – jak będzie wyglądał nowy uśmiech, jeszcze przed jakąkolwiek ingerencją stomatologa w uzębienie.

Personel Centrum Implantologii i Ortodoncji Adrianny Badory to lekarze biegle posługujący się językiem angielskim i niemieckim. Pracujemy na atestowanym sprzęcie i korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i sprawdzonych materiałów, zapewniając naszym Pacjentom pełne bezpieczeństwo. Zdajemy sobie jednak sprawę, że sam sprzęt to nie wszystko, dlatego też stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe i uczestniczymy w licznych kursach i szkoleniach, tak aby zapewnić Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Nasz zespół specjalizuje się w implantologii minimalnie inwazyjnej, przyspieszanej piezochirurgicznie ortodoncji, oraz metamorfozach uśmiechu za pomocą wszelkich dostępnych w dzisiejszej stomatologii metod. We współpracy z firmą Meritumcenter oraz firmą Acteon w naszym Centrum przeprowadzamy szkolenia dla lekarzy dentystów z zakresu planowania uśmiechu i piezochirurgii.
Ceny usług stomatologicznych w Polsce są średnio o 60 proc. niższe niż w krajach Europy Zachodniej, a jednocześnie ich jakość nie odbiega w żaden sposób od tych wykonywanych w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Francji. Gwarantujemy, że każdy zabieg jest wykonywany solidnie i profesjonalnie. Oferujemy również długą gwarancję na wszystkie Nasze zabiegi (w tym 10 letnią gwarancję na implanty).

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Pacjenta, który nie jest wyłącznie obiektem leczenia, ale także współtwórcą swojego nowego uśmiechu. Rezultaty przeprowadzonej pod naszym okiem metamorfozy, pozostają widoczne na wiele lat i zmieniają życie na lepsze.
Copyright @ 2024   DobraDentystka.pl   |   Kontakt