O Nas

Centrum Implantologii i Ortodoncji zostało założone przez doktor Adriannę Badora w lipcu 2012 roku w odpowiedzi na rosnące oczekiwania Pacjentów, którzy szukali profesjonalnego ośrodka zapewniającego wszechstronny zakres usług stomatologicznych o wysokim poziomie estetyki i jakości. Od samego początku przyświeca nam przekonanie, że światowy poziom usług stomatologicznych powinien być dostępny dla każdego Pacjenta w Polsce.

Naszym Pacjentom pragniemy, nie tylko pomagać w sytuacjach nagłych, ale również zapewniać zdrowe zęby i piękny uśmiech, którym codziennie mogą obdarowywać swych najbliższych. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Pacjenta, który nie jest wyłącznie obiektem leczenia, ale także współtwórcą swojego nowego uśmiechu. Stawiamy na Państwa zdrowie, komfort i bezpieczeństwo. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody, ale jesteśmy również otwarci na nowości stomatologiczne, tworząc tym samym zespół dla którego praca jest pasją i receptą na życie.

W Centrum Implantologii i Ortodoncji korzystamy z nowoczesnych technologii i certyfikowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego, dzięki czemu możemy świadczyć usługi stomatologiczne na europejskim poziomie. Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę, że sam sprzęt to nie wszystko, dlatego też stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe i uczestniczymy w licznych kursach i szkoleniach, tak aby zapewnić Pacjentom opiekę stomatologiczną na oczekiwanym poziomie.

Świadczymy usługi stomatologiczne we wszystkich dziedzinach specjalności stomatologicznych, począwszy od działań profilaktycznych i leczenia dzieci i młodzieży, poprzez stomatologię estetyczną, protetykę, ortodoncję, periodontologię, endodoncję, laseroterapię, do nowoczesnej implantologii i chirurgii stomatologicznej. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii, laboratoriami techniki dentystycznej spełniającymi oczekiwania estetyczne wymagających pacjentów i z instytucjami naukowymi.

Prowadzimy certyfikowane punktami edukacyjnymi szkolenia dla lekarzy stomatologów, ortodontów i implantologów z zakresu minimalnie inwazyjnych metod chirurgicznych, piezochirurgicznych metod przyspieszania leczenia ortodontycznego oraz przeprowadzamy autorskie szkolenia z projektowania uśmiechu (DobraDentystka Smile Design).

Poznaj Nasz wykwalifikowany zespół

Adrianna Badora Dobra Dentystka
Adrianna Badora
Lekarz dentysta (właściciel)

Bożena Mytnik
Specjalista ortodonta
Aleksandra Spałek
Aleksandra Spałek
Lekarz dentysta

Elżbieta Cywka
Higienistka stomatologiczna

Agnieszka Wilanowska Pisek
Higienistka stomatologiczna

Marta Wyrwalska
Lekarz dentysta
Maria Marianek
Maria Marianek
Asystentka stomatologiczna

Katarzyna Kunz
Recepcjonistka
Urszula Krypczyk
Urszula Krypczyk
Higienistka stomatologiczna
Beata Forajter - Lekarz dentysta
Beata Forajter
Lekarz dentysta
Anna Librowska - Higienistka stomatologiczna
Anna Librowska
Higienistka stomatologiczna
Łukasz Winogrodzki
Łukasz Winogrodzki
Lekarz dentysta
Copyright @ 2024   DobraDentystka.pl   |   Kontakt