Beata Forajter - Lekarz dentysta

Beata Forajter

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie w zawodzie zdobywała pracując m.in. w gabinetach stomatologicznych w Szczecinie, Wodzisławiu Śląskim oraz Żorach. Od 2014 roku związana z Centrum Implantologii i Ortodoncji w Brennej, gdzie zajmuje się kompleksowym leczeniem dzieci i dorosłych. Głównym dziedzinami jej zainteresowań są stomatologia estetycznej oraz protetyka odtwórcza. Specjalizuje się w licówkach oraz koronach. Wykonuje również zabiegi przy użyciu rewolucyjnej metody Digital Smile Design, dzięki której Pacjent wspólnie ze stomatologiem, uczestniczy w projektowaniu swojego nowego uśmiechu oraz może zobaczyć efekty przyszłej metamorfozy jeszcze przed jakąkolwiek ingerencja w uzębienie.
Prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz mamą dwóch dziewczynek. Kocha krótkie wypady nad Bałtyk o każdej porze roku. Najlepiej relaksuje się w towarzystwie dobrej lektury – ostatnio zaczytuje się zwłaszcza w skandynawskich oraz polskich kryminałach.

Wybrani pacjenci

Dominika

Były to najlepiej zainwestowane pieniądze i największe szczęście, że trafiłam właśnie tutaj!

Wykonano: LicówkiKorony protetyczne

Zobacz metamorfozę - Dominika

Izabela

Jestem zachwycona końcowym efektem. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Polecam wszystkim, którzy chcą odmienić swój uśmiech!

Wykonano: OrtodoncjaLicówki

Zobacz metamorfozę - Izabela

Mirosława

Jestem bardzo wdzięczna moim córkom, które namówiły mnie na metamorfozę. Dziękuję wspaniałym paniom z Centrum za profesjonalizm i miłą atmosferę.

Wykonano: Korony protetyczne

Zobacz metamorfozę - Mirosława

Copyright @ 2024   DobraDentystka.pl   |   Kontakt