Maria Marianek

Maria Marianek

Absolwetntka TEB Edukacja na kierunku astystentka stomatologiczna oraz higienistka stomatologiczna. Praca, którą wykonuje jest jej pasją, dlatego też czynnie uczestniczy w licznych kursach stale podnosząc swoje kwalifikacje. W kręgu jej zainteresowań znajduje się zwłaszcza ortodoncja, technika stomatologiczna i fotografia diagnostyczna. To Maria wykonuje w naszym Centrum Implantologii i Ortodoncji zdjęcia do protokołów Digital Smile Design, pozwalajace zobaczyć jak będzie wyglądał nowy uśmiech pacjenta, jeszcze przed jakąkolwiek ingerencją
stomatologa w uzębienie. Dodatkowo Maria jest asystentką ortodontyczną, zajmuje się wybielaniem zębów oraz usuwaniem przebarwień.
Prócz stomatologii jej pasją jest kosmetologia i sport, a zwłaszcza narciarstwo. Praca asystentki daje jej wiele satysfakcji. Ceni sobie zadowolenie pacjentów. Cechuje ją nieznikający z twarzy uśmiech oraz to, że zawsze pozytywnie patrzy na świat.

Wybrani pacjenci

Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo profesjonalne. Największym zaskoczeniem dla mnie było to, że mogłem zobaczyć jaki będzie efekt końcowy mojego leczenia. Bardzo dziękuję!

Wykonano: ImplantyLicówki

Zobacz metamorfozę - Marek

Nikolina

Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego uśmiechu. Serdecznie dziękuję zespołowi z Centrum Stomatologii i Ortodoncji za profesjonalizm i miłą atmosferę. Pozdrawiam

Wykonano: LicówkiWybielanie zębów

Zobacz metamorfozę - Nikolina

Copyright @ 2024   DobraDentystka.pl   |   Kontakt