Marta Wyrwalska

Marta Wyrwalska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Podczas studiów należała do Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS) – organizacji, której członkowie oprócz kształcenia i rozwijania tematów nieobjętych materiałem nauczania na studiach, mają okazję doskonalenia umiejętności klinicznych i zapoznawania sie z nowościami w dziedzinach stomatologicznych. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na GWSH w Katowicach na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy. Po dziś dzień stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach praktycznych i teoretycznych w całej Europie. Głównymi dziedzinami jej zainteresowań jest protetyka, leczenie endodontyczne (pod mikroskopem) oraz zachowawcze. W naszym gabinecie zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów, którym dokucza m.in. próchnica czy nadwrażliwość zębów. Specjalizuje się również w kosmetycznej odbudowie złamanych zębów.
Prywatnie kocha podróże, zarówno te po Polsce, jak i zagraniczne. W naszym gabinecie powszechnie znana jest także jej zdolność do wypieków – piecze niesamowite ciasta i ciasteczka.

Wybrani pacjenci

Karina

To wspaniałe jakie efekty może przynieść dobrze zaplanowane leczenie w wykonaniu profesjonalnego zespołu. Polecam wszystkim!

Wykonano: ImplantyOrtodoncjaLicówkiKorony protetyczne

Zobacz metamorfozę - Karina

Copyright @ 2024   DobraDentystka.pl   |   Kontakt