PAKIETY DENTYSTYCZNE

Oferta Centrum Implantologii i Ortodoncji Adrianny Badory to idealne połączenie wypoczynku w pięknych polskich górach, z profesjonalnym leczeniem stomatologicznym zgodnym z europejskimi standardami.

Nasze Centrum specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowego leczenia implantoprotetycznego i stomatologii estetycznej. Metamorfozy uśmiechu przeprowadzamy przy wykorzystaniu innowacyjnej metody “Digital Smile Design”, dzięki której, po zaprojektowaniu nowego uzębienia na komputerze, możemy wykonać symulację pięknego, białego i równego uśmiechu, jeszcze przed jakąkolwiek ingerencją w uzębienie.

Pracujemy w oparciu o rentgenowską diagnostykę trójwymiarową i korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i sprawdzonych materiałów, a personel kliniki to lekarze stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe, biegle posługujący się językiem obcym. Oferujemy pełną gwarancję na wszystkie przeprowadzane zabiegi.

Każdym pacjentem, który zawita do naszego gabinetu, zajmiemy się kompleksowo od przyjazdu aż do ostatniego dnia pobytu. Pomożemy zorganizować wszystkie szczegóły wizyty w Polsce, począwszy od odebrania z lotniska, poprzez zakwaterowanie w zaprzyjaźniony z nami hotelu, na zapewnieniu zwiedzania licznych atrakcji turystycznych skończywszy.

W pakiecie oferujemy:

  • transport samochodem z lotniska w Katowicach lub Krakowie do naszego gabinetu i z powrotem,
  • konsultacje podczas, których pomożemy dobrać kompleksowy plan leczenia i omówimy jego poszczególne etapy,
  • 2 noclegi w zaprzyjaźnionym z nami hotelu,
  • panoramiczny X-ray, tomografię CBCT (szybszą i bezpieczniejszą odmianą konwencjonalnej tomografii komputerowej, stworzona specjalnie dla stomatologii),
  • wszystkie dodatkowe ustalenia.

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY?

Brenna to malownicza, górska miejscowość, położona na południu Polski, w sercu Beskidu Śląskiego. Naszych pacjentów z pewnością zaskoczą uroki tej miejscowości, liczne ścieżki rowerowe i szlaki górskie, zabytki architektury drewnianej, wspaniały folklor, piękno przyrody oraz wiele atrakcji zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Brenna to także znakomicie skomunikowana miejscowość mieszcząca się w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od dwóch lotnisk – w Krakowie oraz w Katowicach. Loty do tych miast są jednymi
z najtańszych w całej UE.

Bezpośrednie loty do Krakowa i Katowic odbywają się m.in. z:

  • Wysp Brytyjskich: Liverpoolu, Bristolu, Londynu, Birmingham, Leeds, Manchesteru, Glasgow, Doncaster, Dublin, Belfastu, Edynburga, Bristolu, Newcastle.
  • Krajów skandynawskich: Oslo, Sztokholm, Stavanger, Malmo, Bergen, Helsinki, Trondheim.
  • Włoch: Rzym, Mediolan, Bolonia, Neapol.
  • Francji: Paryż, Lyon.
  • Niemiec: Frankfurt, Dusseldorf, Dortmund, Kolonia, Monachium.

Pamiętaj! Rezultaty przeprowadzonej pod naszym okiem metamorfozy, pozostają widoczne na wiele lat i zmieniają życie na lepsze.

Copyright @ 2024   DobraDentystka.pl   |   Kontakt