bielsko-biała porcelanowe licówki stomatologia

Licówki

Licówki to cieniutkie, porcelanowe płatki, naklejane na widoczną część zęba, będące doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić kształt, kolor lub wielkość swoich zębów, lecz z różnych względów, nie mogą zdecydować się na bardziej radyklane zabiegi.

Licówki wykonane są z porcelany, która sprawia, że zęby po założeniu licówek, zachowują naturalnie wyglądający połysk i kolor i są nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Grubość licówek, która w zależności od potrzeby, wynosi zaledwie 0,3 – 0,7 mm, sprawia, że ingerencja w tkanki zęba jest minimalna. Porcelanowe licówki są tym samym całkowicie bezpieczne dla zębów i nie wiążą się z żadnymi powikłaniami.

Pani Agnieszka po metamorfozie uśmiechu, którą wykonano za pomocą wybielania zębów, licówek porcelanowych i mostu pełno-ceramicznego.

Bielsko-Biała Licówki stomatologiczne

Standardowe licówki wymagają uprzedniego przygotowania zęba, polegającego na zeszlifowaniu licowej warstwy zęba. Preparacja ta jest bardzo płytka i obejmuje jedynie powierzchniową warstwę szkliwa. W Centrum Implantologii i Ortodoncji Adrianny Badory oferujemy również możliwość założenia licówek, bez szlifowania zębów. Takie licówki nie wymagają ingerencji w tkanki zęba,
a leczenie jest całkowicie odwracalne i zapewnia natychmiastowy białe uśmiech.

Najlepsze efekty estetyczne przynosi wykonanie jednocześnie 6-8 licówek, lecz w przypadku przebarwionego lub niewłaściwie ustawionego zęba, istnieje możliwość wykonania także pojedynczej licówki.

Pan Krzysztof, który zdecydował się na wykonanie wybielania zębów i licówek porcelanowych na zęby ze względu na minimalną grubość i najwyższą estetykę uzupełnień pełno-ceramicznych.

Wybrani pacjenci

Uśmiechnij się! Zapraszamy.
Implanty Bielsko, Implanty Bielsko Biała, Implanty Cieszyn, Implanty Zębów Bielsko, Implanty Zębów Bielsko Biała
Copyright @ 2019   DobraDentystka.pl   |   Kontakt