bielsko-biała porcelanowe licówki stomatologia

Licówki

Licówki to cieniutkie, porcelanowe płatki, naklejane na widoczną część zęba, będące doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić kształt, kolor lub wielkość swoich zębów, lecz z różnych względów, nie mogą zdecydować się na bardziej radyklane zabiegi.

Licówki wykonane są z porcelany, która sprawia, że zęby po założeniu licówek, zachowują naturalnie wyglądający połysk i kolor i są nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Grubość licówek, która w zależności od potrzeby, wynosi zaledwie 0,3 – 0,7 mm, sprawia, że ingerencja w tkanki zęba jest minimalna. Porcelanowe licówki są tym samym całkowicie bezpieczne dla zębów i nie wiążą się z żadnymi powikłaniami.

Bielsko-Biała Licówki stomatologiczne

Standardowe licówki wymagają uprzedniego przygotowania zęba, polegającego na zeszlifowaniu licowej warstwy zęba. Preparacja ta jest bardzo płytka i obejmuje jedynie powierzchniową warstwę szkliwa. W Centrum Implantologii i Ortodoncji Adrianny Badory oferujemy również możliwość założenia licówek, bez szlifowania zębów. Takie licówki nie wymagają ingerencji w tkanki zęba,
a leczenie jest całkowicie odwracalne i zapewnia natychmiastowy białe uśmiech.

Najlepsze efekty estetyczne przynosi wykonanie jednocześnie 6-8 licówek, lecz w przypadku przebarwionego lub niewłaściwie ustawionego zęba, istnieje możliwość wykonania także pojedynczej licówki.

Wybrani pacjenci

Uśmiechnij się! Zapraszamy.
Implanty Bielsko, Implanty Bielsko Biała, Implanty Cieszyn, Implanty Zębów Bielsko, Implanty Zębów Bielsko Biała
Copyright @ 2019   DobraDentystka.pl   |   Kontakt