Bielsko-Biała Mosty protetyczne

MOSTY PROTETYCZNE

Most protetyczny to stałe, niewyjmowane uzupełnienie protetyczne, przy pomocy którego można uzupełnić brak jednego lub kilku zębów. W Centrum Implantologii i Orotodoncji Adrianny Badory wykonujemy mosty porcelanowe oraz mosty pełnoceramiczne, które w zależności od rodzaju wybranych koron, różnią się estetyką, wytrzymałością mechaniczną, trwałością i ceną.

Mosty porcelanowe cenione są główne ze względu na trwałość i doskonale znaną technikę postępowania. Mosty pełnoceramiczne, przy jednoczesnym zachowaniu wszechstronność odbudów metalowo-porcelanowych, pozwalają natomiast na odtworzenie uzębienia w jeszcze bardziej naturalny sposób. Mosty pełnoceramiczne cechują się bowiem taką samą przepuszczalnością światła jak zęby naturalne, dzięki czemu są dopasowane kolorystycznie do tkanek naturalnych zębów, a także są całkowicie biozgodne i tolerowane przez ludzki organizm.

Bielsko-Biała mosty protetyczne

Funkcjonowanie mostu protetycznego, opiera się na odbudowie utraconego zęba, poprzez przymocowanie koron protetycznych do specjalnie w tym celu spiłowanych, sąsiednich zębów (tzw. zębów filarowych), a następnie zamocowaniu, przęsła z brakującym zębem/zębami.

Takie rozwiązanie może być skuteczne nawet do 3 brakujących zębów obok siebie. Mosty protetyczne pozwalają tym samym na uniknięcie przemieszczania się zębów, zapobiegają zanikowi kości i pozwalają uzyskać prawidłowy zgryz. W naszym gabinecie, most protetyczny, zamiast na zębach filarowych, możemy osadzić również na implantach.

Wybrani pacjenci

Ze względu na zawód jaki wykonuje zdrowy wygląd jest dla mnie bardzo ważny, uświadamiając moich klientów jestem zobowiązana aby samej dbać o zdrowie. Centrum Implantologii i Ortodoncji w Brennej to ludzie z pasją, którzy wykonują swój zawód... Czytaj całość

Wykonano: LicówkiMosty protetyczne

Zobacz metamorfozę - Agnieszka

Uśmiechnij się! Zapraszamy.
Copyright @ 2024   DobraDentystka.pl   |   Kontakt