ortodoncja piezocision bielsko-biała

Ortodoncja

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się korektą, zmianą ustawienia “krzywych” zębów oraz poprawą zgryzu przy pomocy aparatów ortodontycznych.

W Centrum Implantologii i Ortodoncji Adrianny Badory jesteśmy w stanie zlikwidować wady zgryzu i problem krzywych zębów już w 6 miesięcy. Jest to możliwe dzięki zabiegowi Piezocision, który nawet czterokrotnie przyśpiesza leczenie wad zgryzu w porównaniu ze standardowym leczeniem ortodontycznym. Zabieg wykonywany jest już po założeniu stałego aparatu na zęby, za pomocą specjalnego urządzenia – Piezotome. Taki zabieg może się okazać rozwiązaniem problemów, zarówno dla osób z niewielkimi wadami zgryzu, jak i dla tych z dużo poważniejszymi dolegliwościami. Leczenie ortodontyczne przy pomocy Piezocision trwa około 6 miesięcy (w bardziej złożonych przypadkach 12 miesięcy), co oznacza bardzo niewiele w porównaniu z tradycyjnym leczeniem ortodontycznym, które niejednokrotnie zajmuje nawet 3 lata.

szybka ortodoncja bielsko-biała

Pacjentom naszego gabinetu proponujemy leczenie ortodontyczne przy wykorzystaniu aparatów ruchomych, stałych oraz Twin-Block. W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że leczenie aparatem ortodontycznym, z dala od miejsca zamieszkania, może być bardzo uciążliwe dla pacjenta, ze względu na konieczność częstych wizyt kontrolnych w gabinecie stomatologicznym. ( Wizyty kontrolne odbywają się co 4-6 lub 8 tygodni w przypadku leczenia tradycyjnego lub co 2-3 tygodnie w okresie pierwszych trzech miesięcy przy zabiegu PiezoCision).

W trosce o komfort naszych zagranicznych pacjentów zalecamy im podjęcie leczenia ortodontycznego i założenie aparatu blisko miejsca zamieszkania. Z uwagi na ten fakt nasze Centrum współpracuje z zagranicznymi, renomowanymi klinikami ortodontycznymi. Wspólnie z naszymi zagranicznymi partnerami dla każdego pacjenta opracujemy indywidualny plan leczenia połączony z zabiegami wykonywanymi w naszym Centrum podczas leczenia ortodontycznego przeprowadzanego w miejscu zamieszkania Pacjenta (np. PiezoCision czy wstawienie implantów), czy też zabiegami wykonywanymi już po zakończeniu leczenia ortodontycznego (licówki i inne zabiegi estetyczne mające na celu uzyskanie tzw. “Hollywood smile”).

Pani Marysia Marianek – nasza higienistka stomatologiczna – w trakcie i po ortodoncji

Maria przedMaria po

Dr Aleksandra Spałek – lekarz stomatolog z naszego zespołu – w trakcie i po ortodoncji

Aleksandra przedAleksandra po

Wybrani pacjenci

Uśmiechnij się! Zapraszamy.
Implanty Bielsko, Implanty Bielsko Biała, Implanty Cieszyn, Implanty Zębów Bielsko, Implanty Zębów Bielsko Biała
Copyright @ 2019   DobraDentystka.pl   |   Kontakt