implanty stomatologiczne Bielsko-Biała

Implanty stomatologiczne

W Centrum Implantologii i Ortodoncji Adrianny Badory oferujemy kompleksowe leczenie implantologiczne pod okiem doświadczonego implantoprotetyka. Zapewniamy profesjonalne konsultacje implantologiczne, zabiegi implantologiczne i augmentacyjne, implanty wykonane z IV klasy tytanu oraz korony porcelanowe.
Implanty to niewielkie, kilkumilimetrowe, tytanowe elementy, które po osadzeniu w kości szczęki zastępują utracony korzeń zęba, stanowiąc tym samym filar dla zamocowania pracy protetycznej widocznej w jamie ustnej (mostu, protezy lub korony protetycznej).
Największą zaletą implantów jest ich idealna biokompatybilność. Są one wykonane są z tytanu – materiału, który łączy w sobie dwie niezwykle istotne cechy: jest doskonale tolerowany przez ludzki organizm, który uznaje go jako integralną część oraz jest bardzo wytrzymały, bez problemu znosząc obciążenia, jakim podlegają korzenie naturalnych zębów. Implanty są rozwiązaniem z wyboru zwłaszcza w przypadku osób, które utraciły wszystkie naturalne zęby i mają ogromne trudności w adaptacji tradycyjnej, akrylowej protezy.

Pani Urszula – zdjęcie wykonano po przeprowadzeniu metamorfozy uśmiechu, która obejmowała wykonanie licówek porcelanowych w górnej szczęce i implantów zębowych w dolnej szczęce.

Bielsko-Biała implanty stomatologiczne

Implanty Cieszyn

Centrum Implantologii i Ortodoncji Adrianny Badory jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w wykonywaniu zabiegów implantologicznych, wszczepiającym Pacjentom w ciągu roku kilkaset implantów. Współczynnik powodzenia zabiegu wszczepienia implantów w Centrum Implantologii i Ortodoncji jest bardzo wysoki i wynosi 99% w przypadku Pacjentów nie palących. Wykonujemy towarzyszące implantacjom zabiegi augmentacyjne, m.in. opracowaną przez dr Ernsta Fuchsa-Schallera metodą Angle modulation ( rodzaj osteogenezy dystrakcyjnej ) , pozwalająca na minimalnie inwazyjne poszerzenie wyrostka zębodołowego, tam gdzie ilość kości dla planowanego umieszczenia implantu jest niewystarczająca. Tym samym mamy możliwość poszerzenia kości i umieszczenia implantu, już podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Co ważne, dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, ryzyko wystąpienia pozabiegowych dolegliwości zostaje zmniejszone do minimum, a całe leczenie implantologiczne trwa zaledwie 12-16 tygodni. Metoda angle modulation eliminuje także często bardzo bolesną konieczność preparacji płata. Ryzyko wystąpienia pozabiegowych dolegliwości zostaje zmniejszone do minimum, a całe leczenie trwa zaledwie 12-16 tygodni.

Wybrani pacjenci

Uśmiechnij się! Zapraszamy.
Implanty Bielsko, Implanty Bielsko Biała, Implanty Cieszyn, Implanty Zębów Bielsko, Implanty Zębów Bielsko Biała
Copyright @ 2019   DobraDentystka.pl   |   Kontakt