Implanty

W Centrum Implantologii i Ortodoncji Adrianny Badory oferujemy kompleksowe leczenie implantologiczne pod okiem doświadczonego implantoprotetyka. Zapewniamy profesjonalne konsultacje implantologiczne, zabiegi implantologiczne i augmentacyjne, implanty wykonane z IV klasy tytanu oraz korony porcelanowe.
Implanty to niewielkie, kilkumilimetrowe, tytanowe elementy, które po osadzeniu w kości szczęki zastępują utracony korzeń zęba, stanowiąc tym samym filar dla zamocowania pracy protetycznej widocznej w jamie ustnej (mostu, protezy lub korony protetycznej).
Największą zaletą implantów jest ich idealna biokompatybilność. Są one wykonane są z tytanu – materiału, który łączy w sobie dwie niezwykle istotne cechy: jest doskonale tolerowany przez ludzki organizm, który uznaje go jako integralną część oraz jest bardzo wytrzymały, bez problemu znosząc obciążenia, jakim podlegają korzenie naturalnych zębów. Implanty są rozwiązaniem z wyboru zwłaszcza w przypadku osób, które utraciły wszystkie naturalne zęby i mają ogromne trudności w adaptacji tradycyjnej, akrylowej protezy.

Kompleksowe leczenie pod okiem doświadczonego implantologa

Centrum Implantologii i Ortodoncji Adrianny Badory jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w wykonywaniu zabiegów implantologicznych, wszczepiającym Pacjentom w ciągu roku kilkaset implantów. Współczynnik powodzenia zabiegu wszczepienia implantów w Centrum Implantologii i Ortodoncji jest bardzo wysoki i wynosi 99% w przypadku Pacjentów nie palących. Wykonujemy towarzyszące implantacjom zabiegi augmentacyjne, m.in. opracowaną przez dr Ernsta Fuchsa-Schallera metodą Angle modulation ( rodzaj osteogenezy dystrakcyjnej ) , pozwalająca na minimalnie inwazyjne poszerzenie wyrostka zębodołowego, tam gdzie ilość kości dla planowanego umieszczenia implantu jest niewystarczająca. Tym samym mamy możliwość poszerzenia kości i umieszczenia implantu, już podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Co ważne, dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, ryzyko wystąpienia pozabiegowych dolegliwości zostaje zmniejszone do minimum, a całe leczenie implantologiczne trwa zaledwie 12-16 tygodni. Metoda angle modulation eliminuje także często bardzo bolesną konieczność preparacji płata. Ryzyko wystąpienia pozabiegowych dolegliwości zostaje zmniejszone do minimum, a całe leczenie trwa zaledwie 12-16 tygodni.

Stosujemy tylko najwyższej jakości, sprawdzone i uznane badaniami klinicznymi systemy implantologiczne zapewniając naszym Pacjentom pełne bezpieczeństwo Stosowane przez nas implanty to jedyne rozwiązanie w stomatologii, które pozwala trwale odtworzyć prawidłowo funkcjonujące i doskonale wyglądające nowe zęby, a nie tylko zamaskować ich brak. Odzyskaj piękny uśmiech za pomocą implantów, które są nie do odróżnienia od naturalnych zębów nie tylko pod względem wyglądu ale również odczuwania.

Wybrani pacjenci

Uśmiechnij się! Zapraszamy.
Copyright @ 2018   DobraDentystka.pl   |   Kontakt